Certyfikat jakości

CERTYFIKAKAT PARTNERSKIE PRZEDSZKOLE

Partnerskie przedszkole to program dzięki, ktoremu przedszkola mogą zdobyć certyfikat jakości.

Ten zaszczytny tytuł posiadamy od 2004 roku.

Świadczy on, że przedszkole oferuje wysokiej jakości usługi.

Kadra naszego przedszkola jest doskonale wykwalifikowana, stale się kształci, szkoli i rozwija.

Dzieci mają niograniczony dostęp do zabawek a kąciki zabaw urządzone są wdług zainteresowań i potrzeb dzieci.

Organizujemy liczne uroczystości przedszkolne;

pasowanie na przedszkolaka i starszaka;

andrzejki;

• mikołajki;

• jasełka;

• Dzień babci i dziadka;

• bal karnawałowy;

• powitanie wiosny.

• Dzień ojca i matki;

• pożegnanie sześciolatków;

• urodziny dziecka w grupie.

Nasi wychowankowie uczestniczą w licznych konkursach przedszkolnych, gminnych i ogólnopolskich.

Mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań, uzdolnień i talentów.

Organizujemy wystawy twórczości plastycznej dzieci w Centrum Kultury.

Promujemy głośne czytanie książek dzieciom w kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" - czytają nauczyciele, rodzice i zapraszani goście.

Pracujemy nad dalszą poprawą jakości oferowanych usług.

Najbardziej zależy nam na utrzymaniu atmosfery partnerskigo współdziałania rodziców, pracowników przedszkola, organu prowadzącego i nadzorującego oraz środowiska lokalnego dla dobra dzieci i ich prawidłowego rozwoju.